Zmiana adresu poradni!!!

agathum
agathum

Drodzy Klienci!

Z radością informujemy, iż w ostatnich dniach Poradnia Agathum zmieniła swoją siedzibę.  Ostatecznie przeprowadzka rozpoczęła się w piątek (21.07) po południu i trwała cały tydzień, abyśmy starannie mogli przygotować pomieszczenia na przyjęcie stałych oraz nowych klientów 🙂

Przperowadzka wymagła od nas dużego zaangażowania i pracy fizycznej, ale dzięki zgranemu zespołowi, pomocy dodatkowych osób oraz dobrej organizacji udało nam się wczoraj zakończyć porządkowanie gabinetów. Efekty naszej pracy będziecie mogli podziwiać już od poniedziałku. W najbliższym czasie będziemy jeszcze uzupełniać sale terapeutyczne w dodatkowe pomoce i wyposażenie oraz upiększać placówkę dla Państwa komfortu i wygody.

Aktualnie nasza placówka mieści się przy ul. Dąbrowskiego 17, natomiast wjazd na parking oraz wejście do budynku jest od ul. Jasnogórskiej.

Na I piętrze znajduje się: gabinet dyrektora, sekretariat, dwa gabinety logopedyczne, gabinet pedagogiczny oraz fizjoterapii. Natomiast na II piętrze mieśzczą się: gabinet psychologiczny oraz trzy przestronne gabinety integracji sensorycznej. Na każdym z pięter do Państwa dyspozycji są wygodne poczekalnie oraz toalety. Atutem nowego budynku jest również nowoczesna winda, która ułatwi drogę wszystkim rodzicom z wózkami, nosidełkami czy bagażami 😉

Bardzo cieszymy się, że od 31. lipca będziemy mogli chwalić się nową siedzibą. Mamy nadzieję, że Państwu także przypadnie do gustu nowa lokalizacja.

Systematycznie będziemy dodawać nowe zdjęcia do galerii.

Zapraszamy do odwiedzin i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z przeprowadzką!

Pozdrawiamy 🙂 😉 🙂