Kontakt z poradnią Agathum

agathum
agathum

Pomoc pedagogiczno-psychologiczna udzielana w poradni Agathum jest przeznaczona zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i tych starszych, a także dla ich rodziców bądź opiekunów. Zajmujemy się także rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych.

Nasza oferta diagnostyczna i terapeutyczna skierowana jest do dzieci, u których pojawia się uzasadniona obawa o prawidłowy rozwój psychoruchowy. Prowadzimy bezpłatną terapię w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Zapytaj o szczegóły, korzystając z danych kontaktowych, jakie udostępniamy na tej stronie.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszą poradnią w celu dokonania zapisu na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych czy inne terapie, prosimy o skorzystanie z podanego adresu email lub telefonu. Możliwy jest też zapis osobiście w siedzibie placówki w Częstochowie.

Sekretariat Poradni czynny jest w poniedziałki godz. 9:00 – 17:00 oraz od wtorku do piątku godz. 8:00 – 15:00. Zapraszamy!

WAŻNE! Informujemy, iż od 1 stycznia 2022 roku ulega zmianie numer konta bankowego poradni. Wszelkie płatności należy kierować na konto naszej fundacji: Fundacja Dzieci Wuja Toma. Numer konta znajduje się poniżej.

Kontakt w sprawach RODO: Inspektor Ochrony Danych Fundacji Dzieci Wuja Toma: Gabriel Celeban iod.@agathum.pl

Masz pytanie?

sekretariat@agathum.pl

Telefon kontaktowy

787 484 983

Fundacja Dzieci Wuja Toma

28 1140 2004 0000 3602 7594 3419

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz pytania, możesz do nas napisać wiadomość. Obiecujemy, że odpowiemy,
jak tylko będzie to możliwe.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Agathum

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 17
42-202 Częstochowa

agathum
agathum