Kontakt z poradnią Agathum

Pomoc pedagogiczno-psychologiczna udzielana w poradni Agathum jest przeznaczona zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i tych starszych, a także dla ich rodziców bądź opiekunów. Zajmujemy się także rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych.

Nasza oferta diagnostyczna i terapeutyczna skierowana jest do dzieci, u których pojawia się uzasadniona obawa o prawidłowy rozwój psychoruchowy. Prowadzimy bezpłatną terapię w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Zapytaj o szczegóły, korzystając z danych kontaktowych, jakie udostępniamy na tej stronie.

Jeśli chcesz skontaktować się z naszą poradnią w celu dokonania zapisu na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych czy inne terapie, prosimy o skorzystanie z podanego adresu email lub telefonu. Możliwy jest też zapis osobiście w siedzibie placówki w Częstochowie.

Sekretariat Poradni czynny jest od poniedziałku do wtorku w godzinach 11:00 - 19:00 oraz od środy do piątku w godzinach 8:00 - 15:00. Zapraszamy!

WAŻNE! Informujemy, iż od 1 stycznia 2022 roku ulega zmianie numer konta bankowego poradni. Wszelkie płatności należy kierować na konto naszej fundacji: Fundacja Dzieci Wuja Toma. Numer konta znajduje się poniżej.

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.agathum.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Agathum" Monika Strach, Dąbrowskiego 17 42-202 Częstochowa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem sekretariat@agathum.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny