PIKNIK INTEGRACYJNY W KOZIEGŁÓWKACH

agathum
agathum

Piknik Integracyjny

W ostatnim czasie Poradnia Agathum została zaproszona do wzięcia udziału w Pikniku Integracyjnym organizowanym przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach.  Piknik odbył się we środę 30 maja 2018r. na terenie Szkoły Podstawowej w Koziegłówkach, pod hasłem „Każdy inny, wszyscy równi”.  Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w różnych zabawach i grach przygotowanych przez organizatorów oraz gości pikniku.

Na stoisku naszej placówki rodzice mogli uzyskać informacje dotyczące ofert poradni lub skorzystać z fachowej porady, natomiast dzieciaki próbowały swoich sił, pokonując kolorowy tor przeszkód. Wszyscy młodzi uczestnicy cieszyli się z otrzymywanych nagród w postaci gadżetów poradni, takich jak notesy, odblaski, smycze i balony. Dodatkową atrakcję stanowiło malowanie twarzy i rąk wykonywane przez pomocników naszych terapeutek – uczennic trzeciej klasy 🙂  Dziewczynki były bardzo zaangażowane i profesjonalnie przygotowane do pracy 😉  A chłopcy dzielnie pomagali w pompowaniu balonów 🙂 

Było słonecznie, wesoło  i smacznie – spotkanie zakończyło się wspólnym posiłkiem – pieczonkami przygotowanymi przez panie kucharki przedszkola.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia!

I jeszcze raz dziękujęmy Pani Dyrektor Ewie Walentek za zaproszenie na Piknik! ♥ 🙂