KATIS – szkolimy się

agathum
agathum

Pod koniec 2022 roku w Centrum Procesów Sensorycznych – Sensum Mobile w Warszawie odbyło się szkolenie, w którym wzięły udział nasze dwie terapeutki integracji sensorycznej: Ewa Jędrzejek i Dorota Muszyńska. Szkolenie dotyczyło platformy KATIS. Poprowadził je psycholog kliniczny, terapeuta i instruktor integracji sensorycznej, prekursor metody SI w Polsce – pan Zbigniew Przyrowski, wraz ze swoim zespołem specjalistów.

💎

Czym jest KATIS?

KATIS to Komputerowy Asystent Terapii Integracji Sensorycznej. Jest pierwszym inteligentnym programem diagnostyczno-terapeutycznym przeznaczonym dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego wieku od 12 miesiąca życia do 4 roku życia. Program pomaga terapeucie precyzyjniej diagnozować, programować i monitorować terapię SI, natomiast rodzicowi ułatwia towarzyszenie w toku terapii. Ta przełomowa, jedyna w Europie i na świecie platforma składa się z trzech modułów, w wyniku czego umożliwia dostęp do tego prostego w użyciu, precyzyjnego narzędzia rodzicom, specjalistom, którzy nie są terapeutami SI (np. logopedy, pedagoga) oraz przede wszystkim wykwalifikowanym terapeutom SI.

Poradnia Agathum jest pierwszą placówką na terenie Częstochowy, w której klienci będą mogli skorzystać z diagnozy integracji sensorycznej za pomocą systemu KATIS. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem poradni – tel. 787 484 983, e-mail: sekretariat@agathum.pl

 

Zapraszamy serdecznie!

❤️