Kontakt z poradnią Agathum

Nasza poradnia

  • Agathum
    ul. Dąbrowskiego 17
    42-202 Częstochowa
    Godziny otwarcia
    sekretariatu 8:00 - 15:00

 

Pomoc pedagogiczno-psychologiczna udzielana w poradni Agathum przeznaczona jest zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i tych starszych, a także dla ich rodziców bądź opiekunów.

Nasza oferta diagnostyczna i terapeutyczna skierowana jest do dzieci, u których pojawia się uzasadniona obawa o prawidłowy rozwój psychoruchowy. Prowadzimy bezpłatną terapię w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Jeśli chcą Państwo skontaktować się z naszą poradnią – zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Naszą placówkę w Częstochowie można znaleźć pod wskazanym powyżej adresem.

Telefon kontakowy

787 484 983

Nr konta

07 1140 2004 0000 3802 7476 7089

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.agathum.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Agathum" Monika Strach, Dąbrowskiego 17 42-202 Częstochowa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem sekretariat@agathum.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny